| Shhope a întrebat:

Heii:3 Pentru cei care joaca IMVU... Care imi poate da un hack de credite cu tot cu password. ID: addicted_to_foes@yahoo.com

1 răspuns:
| XxXxyuukixXxX a răspuns:

Nu Exista Hack pentru credite si daca exista te prind admini si iti inchide contul.cel mai bine iti faci alt cont imvu si dupa ce ai 3000 credite cu MyYearBook deschis 3 taburi diff si transfer simultan 500 credite in lunch money dupa te duc pe contul tau si procedezi la fel doar ca schimbi lunch money in credite simultan..iei cam 1500 credite pe zi happy