| Fyusha a întrebat:

Heii! Am o întrebare pentru cei care joacă Ourworld... Tocmai am văzut o fată (Numele ei de pe ourworld este Sophie) care are Azia hair. Cum l-aș putea avea și eu? Fundăă! :33

1 răspuns:
| DebiiYT a răspuns:

Daca il gasesti in MarketPlace stii ca poti sa il iei pentru haine, mobilier, accesorii...etc sau pentru coins, nu?!
Sau mei e si varianta cand gasesti o rezidenta si ii ceri sa il puna in MP si ii dai ori ce vrea din BRAG BAG sau pentru o anumita suma de bani.