| avaaaalon a întrebat:

Cine poatee sa recuperezee un contt de imvu?!; 3. Fara email. straight face. Va roog multt. Mi s-au furat toate conturile. Daca nu vreti sa mi le recuperati pe toate, macar 2; 3. Fundaa + Vott

Răspuns Câştigător
| ixVodKa a răspuns:

Hey Matt. My account : [nume] was hacked. The password was : [pass. daca ti-o aduci aminte, daca nu lasa fara]. I can't recover it because the email which was used for the account wasn't valid. Uita-te la mesajele primite de el; sunt multi care au avut nevoie inapoi de cont :3.

| avaaaalon explică (pentru ixVodKa):

Mercii mult ca ma ajuti :3

| avaaaalon explică (pentru ixVodKa):

MErcii mult :*. Ia id meu :*. Sa mai tinem legaturaa. gr33n_lollipop@yahoo.com

6 răspunsuri:
| ixVodKa a răspuns:

Fara email nu cred ca ai putea recupera un cont. Poti face un help ticket, in atentia staff-ului Imvu; in care sa pui numele si parolele dinaintea schimbarii.[+ descrierea problemei]. Ticket-ul il faci aici : http://www.imvu.com/help/help_iframe.php; dand de la Knowledge Base la Request Support. Raspunsul nu stiu cat de repede o sa vina; sunt destul de multe tichete.

| avaaaalon explică (pentru ixVodKa):

Trebuie neaparat sa pun parola thinking Care am pus-o eu, inainte sa mi-o schimbe?crying. Ca nu o mai stiu;\

| ixVodKa a răspuns:

Din cate stiu eu da; pentru a isi da seama ca este contul tau. Ticketele oricum se misca foarte greu; ii poti da un mesaj lui Matt :3. http://avatars.imvu.com/Matt

| avaaaalon explică (pentru ixVodKa):

Mercii, dar ii scriu in engleza, nu?! Da, cred ca da. Si de ex; 3. Ce sa ii scriu?puppy dog eyes