| ÐëNŸ a întrebat:

Heii cum fac credite pe imvu cu myyearbook?big grin pls imi explica'ti fara youtube va rog ca nu inteleg nimic.

1 răspuns:
| Wut a răspuns:

Te referi la meetme, cred. Pai iti faci un cont nou de imvu, intri pe el, dai la free credits si dupa la use meet me, dal la exchange, copiezi linkul si deschizi inca 2 pagini, dupa scrii acolo 500(in partea in care e imvu) si asa scrii la toate, dupa dai submit, dupa intri pe contul tau si dai la exchange credits, iar deschizi inca 2 pagini, faci la fel doar ca schimbi sageata aia din mijloc in cealalta directie. Trebuie sa ai cont pe meet me pentru asta.
Mai bine intelegeai pe youtube, dar na.