| RoxYuuKikyo a întrebat:

Heii, friends! Stiti jocul Sniper Ghost Warrior? Daca da atunci ar trebui sa stitisa-mi raspundeti la intrebare. Am instalat jocul, tot, il am pe desktop etc. Cand dau click pe el apare ceva de genul asta : "This software must be activated prior usage. For activation a valid SERIAL is essential."
Ii dau Next si zice: "Please enter your SERIAL in the supplied text area and press ACTIVATE to unlock. Press CANCEL to abort."
Si imi da el "Unlock Request Code:" si imi da acolo un Serial mai mare (cel putin decat sunt eu obisnuita sa vad la jocuri) si inca un loc liber pentru "SERIAL:".
Am luat codul de la Unlock Request Code si l-am pus la SERIAL si am dat ACTIVATE.

Se incarca el ce se incarca si cand termina imi spune "Activation process has been terminated. Please make sure the SERIAL has been entered correctly. Press BACK to attempt another activation, click MANUAL ACTIVATION to activate manually or press CANCEL to abort."

Mai zice ceva daca inca nu merge sa contactez nu stiu ce site.

"The SERIAL was not found in the database. Most likely the SERIAL has been entered incorrectly."

Ce ar trebui sa fac ca jocul sa functioneze? sad
Fundabatting eyelashes

5 răspunsuri:
| RoxYuuKikyo explică:

Aveam nevoie doar de crack laughing si cum eu am downloadat cu Skidrow pentru prima data nu aveam nicio idee care era crack-ul dar am gasit pe youtube tutorialwinking
Mersi... Macar tu stii sa razpunzi rolling eyes

| Dvmasster1 a răspuns:

Nu stiu cum de doar Romania are asa niste copii. Cauta pe Google serial cod-ul, fereste-ma Doamne de asa niste oameni.

| RoxYuuKikyo explică (pentru Dvmasster1):

LoL... Ai cazut in cap cand erai mic/a? Nu ai citit tot ce am scris? Daca tot nu esti foarte interesat sa raspunzi ca un om normal fara ironii si alte prostii nu mai raspunde straight face
Serialul nu se gaseste pe internet, cel putin nu la jocul asta. Si am si rezolvat deoarece eu aveam nevoie de crack straight face Eu asta aveam nevoie ca raspuns, nu prostiile scoase pe gura ta straight face

| GumiFreeStyle a răspuns:

Eu l-am jucat dar mie nu mi-a facut asa.

P.s:Eu nu pot trimite mesaje[in legatura cu acel mesaj].
Adauga-ma :gumi.gumita@yahoo.com
big grin

| Parau_Nicu_1981 a răspuns:

Ar trebui sa-l cumperi si va functiona.