| IoanaDragomir11 a întrebat:

Heii..Joc Lady Popular Fashion Arena..cum pot sa trec nivelele mai repede? nu conteaza bani.dau funda :* big grin

Răspuns Câştigător
| natalia23 a răspuns:

Salut!
Tot ce trebuie sa faci sunt stelutele.
Pe astea le faci la arena modei unde trebuie sa provoci fete cu acelasi nivel cu tine s-au mai mari dar sa ai grija sa nu aiba status mai mare ca al tau(statusul sunt valorile numerice pe care le ai la stil, creativitate, generozitate etc.)
Inca o data iti amintesc sa nu provoci fete cu status mai mare ca iti vor lua bani.
Sper sa te descurci!

| IoanaDragomir11 explică (pentru natalia23):

Multumesc! Sunt Susan... pe LD!:*

1 răspuns: