| RoxanaRoxy78 a întrebat:

Heii TPU! Am cont pe smallworlds vip dar azi cand am vrut sa intru pe el imi scria "Account is bann". Ce sa fac? Voi mai putea intra pe el? Car va dura?

P.S. Ofer FUNDA

1 răspuns:
| Tiuck a răspuns:

Atata timp cat iti spune ca e banat nu il mai poti folosi, dar poti intra pe site-ul jocului sa vezi pana cand e banat si poate poti trimite si un mesaj acolo in care ii rogi frumos sa iti deblocheze contul si ca au facut o greseala(asta in cazul in care nu ai facut ceva ilegal sum ar fi un cheat sau hack)bafta!