| LexiEatsYou a întrebat:

Heii TPU! Am descarcat un program de modificat poze si din greseala am instalat ceva pe google chrome numit SearchAmong si mi-a ocupat pagina de start dar eu vreau inapoi google, cel mai bun raspuns primeste funda+vot

3 răspunsuri:
| sukarloveea a răspuns:

Intri la Start apoi Control Panel dupa selectezi Internet Options si scrii pagina dorita.

| melennati12 a răspuns:

Daca ai Google Chrome sus in colt dreapta sub X selecteaza "Meniu Google Chrome" apoi dai "Setari" acolo undeva scrie "La Pornire" acolo ai 3 casute. bifeaza "Deschideţi o anumită pagină sau un set de pagini" apoi dai acolo in dreptul ei "Setaţi paginile'' si acolo notezi www.google.ro :D sper sa te ajute

| bugativeyRO a răspuns:

Mă, vorbiţi pe româneşte că nu înţelege copilu.
Man, deci, trebuie să porneşti google chrome şi în partea din dreapta, sus o să observi 3 linii (options). Dai pe chestia aia din trei linii şi dai la options. După o să vezi undeva acolo pe la mijloc o chestie cu set my pages etc. Dai acolo pe al treilea rând unde scrie set my default pages sau ceva de genul, ştergi pagina aia care-ţi dă stres şi dai add a page şi scrii acolo www.goagle.ro. Asta e tot:P