| xBebee a întrebat:

Heii TPU. As dori si eu sa-mi explicati cum se joaca Alien vs Predator. Adica din ce mergi, sari, te faci mic, impusti...etc. Cel mai rapid raspuns fundita.
P.S. Scuzati categoria :3

Răspuns Câştigător
| NuEsteDisponibilNumeleAndreiSimplu a răspuns:

Salut! Uite, aici ai controalele:
http://www.allgame.com/game.php?id=68640&tab=controls
Sarbatori fericite, pe mai in colo.

| xBebee explică (pentru NuEsteDisponibilNumeleAndreiSimplu):

Mersii la fel :3!
Apar niste usi inchise stii cumva cum as putea sa le deschid sau daca se pot deschide?

| NuEsteDisponibilNumeleAndreiSimplu a răspuns (pentru xBebee):

Daca apesi pe E, o sa iti apara ceva iconita galbena si ceva unealta pe ea. Folosesti instrumentul ala pana se deschide usa. happy