| Vodkaa a întrebat:

Heii TPU. Aveti idee cum as putea sa instalez modul Speed Build la Minecraft? Pentru cei care nu stiu, modul ajuta sa construiesti orice mai repede cu comenzile "/set wall" si inca cateva pe care le-am uitat...Am nevoide de versiune pentru minecraft 1.5.2!
(daca ati putea sa imi spuneti si cum sa aleg pe ce unealta sa fie modul cum ar fi WOODEN AXE)
FUNDAAA! :3

Răspuns Câştigător
| SQueeZer a răspuns:

Sigur modul merge doar pe SinglePlayer deci decat sa te complici cu el mai bine cauti MCEdit si faci toata treaba acolo pentru ca e mai usor...