| BalonassDeSapun a întrebat:

Heii TPU...Ce faceti?!
Vroiam sa va intreb ceva... la jocul Ratatouille la cat la % se termina? La 68%?
Daca nu se termina la 68% la cat se termina?! La 100%?
Vreau raspuns corect!
Si inca o intrebare daca nu se termina la 68%... dupa ce i-au bateriile pentru. radio si pentru. televizor, si detergentul si sagetiile si becurile si le duc acolo unde locuiesc soarecii. ce trebuie sa mai fac? Unde trebuie sa ma mai duc si ce sa fac?!

Funda cel mai bun, mai folositor si mai corect raspuns :* puppy dog eyes love struck happy

1 răspuns:
| GregHouse a răspuns:

Nu cunosc jocul, dar daca ai intalnit semnul procent yin yang, e clar ca se va incheia la 100%, si nu la 68.