| Antonia50 a întrebat:

Heii TPU! cine joaca league of legends si. la cate honoruri de adversar onorabil primesti fundita? sau la alte honoruri dca stiti. funda:*

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu este un numar fix, dar se orienteaza in jurul numarului 30. Acum depinde, daca ai primit mai multe adversal onorbail de la aceeasi persoana se pune doar odata big grin
Sper ca ti-am fost defolos, apropo da-mi numele tau in joc sa te bag la prieteni, al meu este chiar cel de la contul TPUbig grin