| NuCredd a întrebat:

Heii TPU. Mie nu imi merge messul`. Cand incerc sa ma conectez imi apare o eroare. Am intrat pe meboo si merge:-l. Ce sa ii fac sa mearga?straight face

Răspuns Câştigător
| MikulAjutor a răspuns:

Daca nici asta nu te ajuta e naspa.sau un sfat skype e la moda in caz in care ai microfon si web bafta

6 răspunsuri:
| MikulAjutor a răspuns:

Ma mir ca nu ai primit o tona de raspunsuri. Daca n-ai reusit pana acum problema e de la WINDOWS sau nu ai data si ora reglata cum trebuie.bafta si convorbiri placute pe mess

| NuCredd explică (pentru MikulAjutor):

Le am setate bine. :-s

| MikulAjutor a răspuns (pentru NuCredd):

Pai si nu-ti merge?

| NuCredd explică (pentru MikulAjutor):

Nu. Imi zice ca am o problema. si atatlaughing

| NuCredd explică:

Gata boy`s mersii. I`am dat restart la pc si merge. laughing

Scuze ca v-am stresat. :*:X