| Lariiiiiisss a întrebat:

Heii TPU.^^ Niste hackuri free pentru credite IMVU? (iese de la sine ca le vreau functionabile). Ty anticipat. :* Fundoiuuuuu

2 răspunsuri:
| Cordelia a răspuns:

Iţi zic sincer că nu există. sunt doar miliarde de fake-uri şi keyloger. mai bine nu descărca hack pentru jocul ăsta stupid, iţi recomand ceva mai frumos şi mai dinamic precum ar fi seriile GTA sau alte jocuri. Imvu devine plictisitor pe zi ce trece de când au dispărut metodele pentru credite.

| Lariiiiiisss explică (pentru Cordelia):

Am jucat deja. Oricum, merci pentru propunere