| ACAB1312 a întrebat:

Heii TPU

Vreau si eu sa imi pun numele sau o poza langa butonul de subscribe de pe YouTube, dar nu stiu. Va rog daca stiti, explicati-mi si mie sau macar ajutati-ma

ex: http://imageshack.us/photo/my-images/841/61516413.png/

Multumesc!

Cel care stie primeste funda + funda!

Răspuns Câştigător
neluL
| neluL a răspuns:

YOUTUBE - Poza in header si poza la nickname, Background in player - pentru asta trebuie sa fi partener youtube! Intra aici si vezi daca corespunzi - http://www.youtube.com/partners

| Sunnyツ a răspuns (pentru neluL):

Se pare ca nu corespund.

| neluL a răspuns (pentru Sunnyツ):

Eu stiam raspunsul dar am vrut sa te convingi si tu big grin

| ACAB1312 explică (pentru neluL):

Deci trebuie sa platesc pentru asta nu?

| neluL a răspuns (pentru ACAB1312):

Nu trebuie sa platesti, din pacate Romania este exclusa pentru inscrieri in programul "Youtube Partnership".

| ACAB1312 explică (pentru neluL):

DISCRIMINARE! sad Pacat, imi doream asa mult. dar poate rezolv cu HOTSPOT SHIELD thinking