| NoNameqed a întrebat:

Heii uitati cand bag sidiu sims 2 original in pc astept un pic apoi dau pe sims2 dupa ce am dat astept un pic dar nu intra ar trebuie sa apara un sidiu inloc de maus si ar intra ce ma fac s-a stricat sidiu sau? o dasi sidiu enumai un pic zgariat nu e tare!

Răspuns Câştigător
| Thesmartlucky1 a răspuns:

1: INVATA SA SCRII! Ce inseamna "sidiu" si "maus"? Pe bune... Cati ani ai de scrii in felul asta? Cred ca nu mai mult de 12.
2: Cauta sa il descarci de pe net. Sunt atatea site-uri... sau poate jocul nu este compatibil cu PC-ul tau...
3: Bagi CD-ul, apoi intri in "My Computer" si dupa ai sa vezi acolo o chestie "SIMS2" sau cum trebuia sa scrie... dublu click pe el si ii dai "install" sau nu stiu cum e cu jocul, poate te lasa sa te joci direct de pe CD...

P.S. Daca nu merge sa te joci folosind punctul 3, atunci, foloseste ajutorul punctului 2.