| Micuţa a întrebat:

Heiii.Am nevoie de ajutorul vostru URGENT.Stiti ca exista un joc asemanator ca Sims-ul.Se numeste Desperate Housewives.Este si un film pe numele asta.Deci...este un joc cu personajele din filmul Desperate Housewives.Mai de mult am jucat si eu jocul asta la o prietena.Va rog frumos sa imi spuneti de unde o pot descarca.Va rog lasa-ti si ID sa imi explicati cum se descarca.Multumesc kiss! FUNDA! Restul VOT.

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Te referi cumva la jocul acesta? https://www.youtube.com/watch?v=s0B32pe00g4
Cat despre felul cum sa faci rost de el, daca nu stii, cel mai bine e sa vorbesti cu un prieten care e cu jocurile, el sigur iti va face rost de el! :)