| IlegalSmile a întrebat:

Heiii

fundita si vot love struck

Vreau un ghid complet despre ninja pe lame
Prin"complet" ma refer la bonusuri bune... pentru : arma, armura, scut, coif, colier, cercei si papuci

Nu vreau ceva de genul "pai int, con, dex... ci bonusuri adevarate de exemplu "aparare cu 2 maini "

Vreau sa fiu PVP [dintr'un skill sa'i omor pe ceilalti! ]

Cele mai bune bonusuri ia fundita si vot love strucklove strucklove struck

Mersi love struck

Răspuns Câştigător
| bogda00 a răspuns:

BONUSURILE NECESARE!

Cutite = 10% semi-om, si critice sau 12% flexibilitate

Coif = 15% magie, 10% semi-om

Armura = de preferat pe tim este 15% sabie, 15% pumnal si daca poti si 1500/2000 pv.

Scut = imun la necunostinta, 10% semi-om si daca prinzi si flexibilitate 8/12 ar fi perfect.

Bratara lacrima cerului = este foarte buna pentru ninja aceastra bratara, bonusuri ar fi bine sa prinzi 15% magie, 10% semi-om si 1500/2000 pv dar este foarte bine si 10% magie, 10% semi-om si 1500/2000

Cercei = sunt foarte buni cercei de abanos sau de cristal pentru ninja, dar eu folosesc abanosi, bonusui ar fi bine sa prinzi 15% sabie si 15% pumnal, dar eu am 15% sabie 10% 2 maini si 6% pumnale, pentru pumnale am o pereche separata,

Colier = de preferat colier lacrima cerului cu 15% sabie si 15% pumnale.

Papuci = de preferat papuci pasare de foc cu 15% sabie 15% pumnale si 1500/2000 pv dar eu am separat am 2 perechi de papuci.
funda?