| zStupidKid a întrebat:

Heiiii TPU . Cine joaca mt2mondial ? Pe care se creste mai repede Royal ? Sau World ? FUNDOI . ;-*

2 răspunsuri:
| NECUNOSCUTU_2520 a răspuns:

Pe royal:-). royal e un fel de server: ultra-fun si world: fun :-)

| EcTrIcK a răspuns:

Pe amandoua servere sunt aceleasi rate! Adica exp 500% yang 200% si drop 150%. Si ca sa cresti mai repede poti sa iti faci iteme cu 20% exp. Se fac aproape pe toate itml si iti ofera un bonus consistent de exp. Dar dupa parerea mea iti recomand sa incerci serverul Royal.