| GaNeA001 a întrebat:

Hellau!
Ma plctisesc in casa, si afara ies de pe la 5+, asa ca vreau sa-mi ocup timpu' cu un joculet MULTIPLAYER, sa am ce face vara asta. Nu vreau jocuri gen WOW, Call of Duty etc.
Si nu vreau urmatoarele jocuri:
Metin, CS, NFS, GTA, FIFA.

Fuuuunda!

5 răspunsuri:
| GaNeA001 explică:

Pai, in general as dori un RPG sau simulator. (P.S.: De baieti)

| DeCeSaVaSpun a răspuns:

Jocuri in retea(de moda, cultura generala)?(Ca sa stiu ce sa iti spun). Daca nu vrei ceva de genul spune.

| GaNeA001 explică (pentru DeCeSaVaSpun):

Pai, in general as dori un RPG sau simulator. (P.S.: De baieti) (ti-am raspuns si tie ca sa ai notificare)

| Danescu_Alin-Gabriel_1979 a răspuns:

Pai, zic sa joci,, Delta Force X2",,,Pes 2012",,, 4 story" si de 2 zile m-am apucat de,, Dead Space" si pare tare. Nu stiu daca iti place star wars, insa iti recomand sa te joci si,, Star wars battlefront II",,, Star wars republic heroes" sau,, Star wars sqart ".