| H0p3r a întrebat:

Hellaw TPU! Stiti cumva vreun joc mai vechi cu masini..trebuia doar sa te plimbi cu ea prin diferite orase. Erau diferite "skinuri" sa zic asa...odata ningea. odata era soare...te puteai duce prin orase, prin padure etc etc [nu era multiplayer..nu te puteai da jos din ea gen gta.]
Merci happy

2 răspunsuri:
| H0p3r explică:

Nu...nu e euro truck simulator happy e destul de vechi si nu e cu camioane, e cu o masina._. Is confuz, nu mai stiu nici ce masina era laughing atata stiu ca puteai merge cam..peste tot si trebuia doar sa te plimbi

| BadB0Y19 a răspuns:

Euro Truck Simulator.