| LifeIsHard a întrebat:

Hello, am si eu o problema, mai degraba o rugaminte. Fratele meu a descoperit club penguin-ul. Eu aveam cont de membru dar a expirat si parintii nostri nu mai vor sa plateasca si pentru el. Daca ati putea sa imi dati un cont de membru v-as fi recunoscatoare. Sper ca ma puteti ajuta big grin cred ca si voi ati spus "Mama, imi faci cont de membru pe club penguin?" Iar mama voastra : "NU!" laughing Pup, funda+vot!

Răspuns Câştigător
| Mihalache_Bogdan_Petru_1970 a răspuns:

Pai nu trebuie neaparat sa iti dea cineva cont de membru la club penguin. Trebuie sa cauti pe net hack pentru club penguin member si daca nu gasesti sa downloadezi pur si simplu cauta pe youtube sfaturi ca iti da rezolvarea problemei pas cu pas. Succes!