| yutts a întrebat:

Hello happy. In legatura cu Imvu;
M-am facut Vip si vreau sa-mi schimb numele. Dar cand dau la ' change name avatar ' imi spune ca trebuie sa platesc pentru a mi-l schimba. straight face Eu stiam ca imi pot schimba numele fara a plati.straight face.
Daca imi puteti da pareri ..help me! Funda. happy

1 răspuns:
| iΌĄηηĄ a răspuns:

Din câte știu una e sa fii Vip, iar alta sa iți schimbi numele sau alcumva să iți spun una plătești pentru Vip, iar alta pentru ați schimba numele.big grin [ E doar o părere, așteaptă mai multe, nu de alta dar nu sunt 100% sigură, nu prea am mai intrat pe imvu de ceva vreme.]