| Yoyo7949 a întrebat:

Hello(scuzati catergorie) am si eu o nelamuriresad. Am o camera Kodak C143 si am scos cardu iar acum nu mi-l mai citeste. E nou aparatu nu are nici 4 zile si nu stiu ce are.Ma poate ajuta careva?

Răspuns Câştigător
| CupY a răspuns:

Incearca sa reformatezi cardul din meniul camerei foto

2 răspunsuri:
| Yoyo7949 explică:

Am incercat si nu mergesad. Ziceam sa ma duc la ei la magazin la Kodak sa cumpar alt card cu toate ca asta care il am e nousad

| Yoyo7949 explică:

Am incercat si asta si nimic.Am fost la ei si era de la cardlaughing de fapt de la adaptoru ala cred