| SaraaBai a întrebat:

Hello TPU! Ajutati-ma va rog... daca iti instalezi toolbar la imvu, in fiecare zi iti da cate 1000 credite? si vreau sa imi spuneti, desigur, VA ROG, niste modalitati de a face credite pe imvu, chiar daca nu ai imvu descarcat, de ex: intri pe imvu.com si apoi bla bla bla, sper ca m-ati inteles, Va Pup si o sa ne mai auzim la toamna! Vacanta Placuta!

Răspuns Câştigător
| Victor a răspuns:

Primesti 1000 de Promo Credite la instalaresi 300 lunar. Mai multe despre credite...http://cablan3d.blogspot.com/

1 răspuns:
| AlexandruZoicas a răspuns:

Eu zic ca nu creditele cse cumpara