| conny444555 a întrebat:

Hello TPU,am o intrebare, am vazut pe YouTube cum unu pe Shadow Fight 2 a castigat kusorigama(Luceagul cu secera)
Ce trebuie sa fac sa obtin si eu Kusorigama?
Multumesc!

Răspuns Câştigător
| Ηλοδεξ_Λαυρεντιυ_1999 a răspuns:

Trebuie sa ajungi la nivelul respctiv pentru a te duela cu un tip nu mai stiu exact numele dar am impresia ca te vei duela cu el cand vei atinge nivelul 26 de preferat ca sa ai cel putin o sansa (dificultate la iteme max va fi insane) max la itemele echipate inainte de a atinge nivelul 26 bafta