| JustATiredPilgrim a întrebat:

Hello TPU!

Am si eu nevoie de un raspuns PROMPT, CLAR si NU UNUL DOAR PENTRU FUNDA (daca intelegeti ce zic bine, daca nu apasa pe butonasul ala patrat si rosu cu un X in el)winking

Ai ramas? Ok, sa incepem atunci.
Nu e o intrebare grea, dar necesita o oarecare experienta in shootere cs.Deci:

Cum activez GOD MODE in counter strike condition zero sau in counter strike 1. 6?

Vreau un raspuns detailat si precis...
Ofer funda!

1 răspuns:
| Mihai_Popescu_1990 a răspuns:

Apăsaţi acest buton:~ sub butonul esc, în tip sv_cheats 1 şi apoi tastaţi în noclip