| mozes123 a întrebat:

Hello TPU! Am si eu o intrebare joc silkroad online si mereu cand incerc sa imi upgradez arma nu reusesc sa fac mai mult de +5... am incercat si cu lucky si cu tot felul dar nu reusesc nici cum.CE e de facut?

Răspuns Câştigător
| DarkAngell a răspuns:

Trebuie sa ai bulan in primul rand si daca vr lucky in + ia-ti premium... succes app daca vr ceva rate mai mari incearca un privat

| mozes123 explică (pentru DarkAngell):

Mersi eu joc pe EOS SRO si e un server privat dar nu pot sa fac rost de silck pentru imi putea cumpara premium pentru ca nu reusesc sa-mi fac cont pe forumul lor daca stii cum imi esti de foarte mare ajutor

2 răspunsuri:
| DarkAngell a răspuns:

M-am uitat acu pe site si vad ca gm a pus niste situri de votare... poate daca te loghezi si votezi si poate o sa iti dea silk si daca ca si te loghezi cu accwinking succes