| kristy a întrebat:

Hello TPU
Mi am instalat battlefield 3 dar nu imi merge sunetul cum trebuie, merge de parca ar dat cu incetinitorul, m am uitat prin setari dar nimic care sa l rezolve, Video imi merge ok dar sunetul e groaznic si repeta cuvintele mereu!(fara rasp. de genu "ia ti alt PC mai bun", da?)
Care e cauza?

4 răspunsuri:
| Iliutz a răspuns:

Schimba linba pe rusa.Intri la audio si pui pe rusa.

| radu2211 a răspuns (pentru Iliutz):

Nu e limba rusa!

| Iliutz a răspuns (pentru radu2211):

Ma daca vrei sati mearga dai click dreapta pe icoana bt3 si dai troubleshot compatibliti. Daca nu ti pc de...

| DonKim a răspuns:

Update la cel mai nou driver audio si nu o sa mai ai problema cu sunetul.Cred ca 2.65 e ultima versiune