| xXMinecraftXx a întrebat:

Hello TPU! Vreau si eu un site de download Minecraft SP, sa nu fie Minecraft Romania, are Trojan. Alt site. Dau fundytzza! (Sa nu aiba virusi)... big grin

4 răspunsuri:
| NoLimitMC a răspuns:

Iti dau eu pe messenger (aici nu e voie sa zic happy )
Mess : nolimit_mc
Poate jucam si Survival CO-OP.

| AssasinCreed a răspuns:

Ma cauta pe net il gasesti davezi ca nu merge sa sjoci multiplayer adica merge da nu stiu eu

| xXMinecraftXx explică:

Scurt, rapid si la obiect, dati-mi mai repede site. Dati acum doua repede ca aleg eu din ele si dau funda!

| xXMinecraftXx explică:

Frate n-am nevoie de raspunsuri din astea. Stiu ca nu e multiplayer, si pe net nu gasesc decat cu virusi... pe Minecraft Romania gasesti TROJAN! Am ceva de Minecraft, dar da o eroare legata de arhiva. Mai astept raspunsuri. Sa nu fie proaste. Stiti clar ce am intrebat. Daca "puteti" sa-mi dati site-ul "aici"! Multumesc!