| Mihai543215 a întrebat:

Help! Am o problema. Cand intru in sims 3 simsi imi apar pixelati ai naiba (pixeli negri si verzi). As zice ca am placa slaba dar am verificat cu programu "can you tun it" si a mers. Placa e nvidia geforce 6600, 128mb pixeli shader 3.0. Din ce cauza nu imi merge? Nu cred ca e placa video totusi... adica imi mere call of duty modern warfare 1 si 2 bine si nu imi mere simsu... ( procesor 3 ghz, iar ram 1 GB) FUNDA!

Răspuns Câştigător
| Cata503 a răspuns:

1.Poate e stricat jocul
2.verifica daca ai instalat DirectX 9.0c
3.daca ai Windows Xp trebuie service pack 2 sau 3.

In legatura cu placa video, eu zic ca este buna pentru. sims3.