| Mihai543215 a întrebat:

Help! Am o problema. Cand intru in sims 3 simsi imi apar pixelati ai naiba (pixeli negri si verzi). As zice ca am placa slaba dar am verificat cu programu "can you tun it" si a mers. Placa e nvidia geforce 6600, 128mb pixeli shader 3.0. Din ce cauza nu imi merge? Nu cred ca e placa video totusi... adica imi mere call of duty modern warfare 1 si 2 bine si nu imi mere simsu... ( procesor 3 ghz, iar ram 1 GB)

1 răspuns:
| CaliNnn a răspuns:

De la placa video.incearca sa iti iei una de 256 sau de 512... e undeva la 80-120 leiwinking