| JAMALEEE a întrebat:

HELP PLS! Exista in lumea asta am auzit un hack. cica^^ pentru mt xD in care daca vede vreunu-una care ai magazin (shop) si ai preturi exagerate acela iti ia itemele din magazin fara sa primesti un ban (yang)
Daca stie vreo persoana care e hack va rog raspundeti not worthy.

Răspuns Câştigător
| alexaly a răspuns:

Nu exista astfel de hackuri pentru metin... Stay linistit. nu o sa aiba nimeni unul care sa mearga doar din alea care iti fura contul, deci nu are rost sa te complici cu mincinosii
Funda pls? Doar daca (vigrula) crezi ca o merit

2 răspunsuri:
| HeX a răspuns:

:)) Intradevar exista un hack de genul acesta facut de ElitePvPers! http://www.elitepvpers.de/forum/metin2-hacks-bots-cheats-exploits-macros/ FUNDA 8-3

| JAMALEEE explică:

Uzy13 genurile alea de hackuri le stiu si euwinking dar eu am nev de altceva totusi rasonsul tau este folositorwinking