| Yusuke16 a întrebat:

Help! Power Point! Lucrez la o prezentare power point si am o problema... daca adaug efecte pe un slide la poze scris etc, cand se termina si ultimul efect se schimba singura slide-ul si eu nu vreau asta... vreau sa il schimb eu din tasta.Ce sa fac?

Va rog urgent!

1 răspuns:
| LaviniuChis a răspuns:

Salut! In meniul Animations, vei gasi tab-ul advance slides doua optiuni: on mouse click sau automatically after. Asigura-te ca e bifata prima optiune.

Spor!