| Vickycel a întrebat:

Help TPU, daca intru pe mess si imi scrie cineva imi apar foarte multe casute si mi se blocheaza pc. ul, ce as putea sa fac?! P. s Fundabatting eyelashes.

Răspuns Câştigător
| S3c0ndSh0t a răspuns:

Windows-ul s-a virusat si messenger-ul este normal sa nu mai functioneze cum trebuie (poate a luat virusi si el si din cauza asta iti face asa). Daca vrei sa remediezi problema messenger-ului iti recomand sa iti reinstalezi windows-ul si dupa aia sa bagi un antivirus bun Microsoft Security Essential care il folosesc si eu de exemplu.Toate cele bune!

1 răspuns:
| second_3362 a răspuns:

Ce pc ai fratioare? Incearca sa descarci un mesenger mai vechiwinking