| oBiscuuuite a întrebat:

Hey :3, Am si eu o intrebare...

Cum faci bani pe imvu G.R.A.T.I.S?

Am citit si de la celorlalti dar serios nu inteleg crying. Va roog... Sa spuneti mai clar,

Răspuns Câştigător
| Hapciuliver a răspuns:

Cu meetme primesti 500 de credite pe zi.Bineinteles va trebui sa ai un cont nou cu credite.O sa trebuiasca sa faci cont pe metmee.Intri pe contul nou cu bani dai,, free credit'' si,, use meetme''E un scris acolo si scrii,, 500'' Intri pe contul pe care vrei banii si tot asa,, free credit'' apoi,, use meetme'' si schimbi sagetuta din mijloc si scrii tot 500 si gata. In timp ce faci asta va trebui s ai meetme-ul aprins.In fiecare zi poti face asta, doar sa treaca 24 de ore. Sper ca am fost de folos