| xXxKidFromDarkSidexXx a întrebat:

Hey all guys! mi-am instalat sims 2 si nu se vede bine, si nici nu merge cum trebuie. am umblat pe la setari, dar nu am schimbat nimic. nu se vede clara harta, si nici cand sunt intr-o casa cu o familie. in schimb, cand intru intr-o casa cu o familie, numele, personajele si fondul se vad destul de clare. sau cand intru in joc la fel. ce pot sa fac? va rog ajutati-ma! sad funda

1 răspuns:
| Miranda29 a răspuns:

Hmm incearca sa pui rezolutia mai mica (ex 1024&768) si micsoreaza calitatea detaliilor daca nici asa schimba placa video!
recomand ATI RADEON HD 4650 1gb!