| mihaelaalol a întrebat:

Hey! am o intrebare pentru jucatorii de mt2 lunaris. am vazut astazi o fata cu un cal alb(mai degraba unicorn) stiu ca trebuie sa il iau de pe site din itemshop, dar din care categorie si cum se numeste chestia pe care trebuie sa o iau ca sa il chem? dau funda.

1 răspuns:
| Dureex a răspuns:

Nu draguto nu trebuie sa iei dupa site si pur si simblu se cumpara din shop la playeri si depinde ce iti pica poate sati pice si dragon si semnu adica simbolu e la fel ca la calu tau numai ca e alb! Funda plz?