| Geniuss a întrebat:

Hey am si eu o rugaminte pentru cunascatori in pc am incercat sa reinstalez placa video dar imi arata ca o am instalata am windous 7 si cand dau sa intru in metin2 imi scrie Sorry. Your system does not support 3D graphics, please check hardware and system configeration then try again va rog ziceti si mie o solutie in afara de a instala windows-ul ca nu am altul sad mersi

2 răspunsuri:
| AndyMkd a răspuns:

Ceea ce spui tu e o mare porcarie...nu ai cum sa reinstalezi placa video...straight facelaughing) (Si windows asa se scrie nu windous) laughing

| Geniuss explică (pentru AndyMkd):

1 esti prost de ragi 2 ce te mai bagi in seama daca habar nu ai cum te cheama cu buletinul in mana 3 taran