| andaforever a întrebat:

Hey, am un cont pe stardoll si asi dori sa stiu cum pot sa votez persoane.Si daca o fac primesc bani nu? Va rog ajutati-ma urgent dau funda+vot!

Răspuns Câştigător
| sonya30 a răspuns:

Buna! Poti vota persoane foarte simplu daca ai adresa de email confirmata! Daca nu o ai, afla cum sa o confirmi la http://www.stardoll.com/ro/help/article.php?sectionId=76&articleId=1! Daca ai adresa confirmata, poti sa vizitezi pe cineva si sub casa o sa vezi 5 stalute! apasand pe ele votezi persoane! Daca ai statut de membru copil nu poti vota! cum te numesti pe stardoll?

1 răspuns:
Răspuns utilizator avertizat