| ALAAAAAAAAAAAAAAAA a întrebat:

Hey.Am un frate de 6 anisori si se joaca un joc online beybladebattles sau asa ceva.Problema e ca si-a cumparat de la constanta cand am fost la mare o jucarie si i-a dat o carticica cu un cod.Acel cod am inteles ca se foloseste la crearea unui cont.Eu i-am facut cont, dar a uitat userul si nu mai are cum sa intre.Va rog eu cine are un cont pe care nu il mai foloseste sau stie vreun cod sa imi lase id.E foarte trist si deprimat, iar noi stam intr-un oras mic si nu se gasesc acele figurine+coduri pe aici.

1 răspuns:
| BONDvagaBOND a răspuns:

Salut s-ar putea sa mai am eu un cod caci verisorul meu nu a stiut ce sa faca cu el asa ca mi l-a dat mie! o sa te apelez cand il gasesc momentan sunt intr-o curatenie generala, si cred ca o sa-l gasesc!