| Alexxutsa a întrebat:

Hey! As vrea si eu nume de jocuri tari online. Merci! Funda!

Răspuns Câştigător
| blueangel99 a răspuns:

Conquiztador, Lady Popular, Farmville, CityVille, MallWorld, (ultimele 3 sunt pe Facebook), Farmerama.
De asemenea, poţi intra pe www.clopoţel.ro şi www.ejocuri.ro şi găseşti acolo ce cauţi.
Pa, pa!

1 răspuns:
| bogdan2091 a răspuns:

Lady popular, sims social, 13 days in hell, farmerama si incearca sa intri pe ejocuri sau pe clopotel sa vezi muuuult mai multebig grin funda te rog:O3