| anonim_4396 a întrebat:

Hey Buna deci am avut max payne 2 am terminat jocul si acum am inceput iar sa il joc cand ajung pe la o misiune vad ca apare eroarea aia albastra pe tot ecranu si se restarteaza dupa cateva secunde, dupa incerc iar sa intru si intru bine merci dar cand sa dau la joc start ( de la prima misiune ) sau load( de unde am ramas) nu ma lasa deloc sa intru imi apare mereu eroarea si ba mi se blocheaza ba se restarteaza ba apare aia albastra si ramane asa sau se restarteaza, va rog ajutor promit ca dau fundahappy papa

Răspuns Câştigător
| Alexandru_9256 a răspuns:

Http://ro.wikipedia.org/wiki/Blue_Screen_of_Death (Sper sa te ajute!)