| SueElla a întrebat:

Hey! Ce jocuri gen:"metin 2","onverse","wonderland"etc. mai stiti? Funda pentru cele care imi plac si care merg, iar restul vot! Pa!

Răspuns Câştigător
| Asasina a răspuns:

*Second Life-sa iti faci caracter si sa vizitezi locuri pentru a cumpara haine
*Lady Popular-sa iti faci caracter sa il pui la munca sa ai prieten si sa cumperi haine
*Stardoll-sa iti faci caracter sa ii faci casa sa faci bani prin vanzarea de haine facute de tine si sa cumperi haine
*Zwinki-sa faci caracter sa il imbraci si sa vizitezi diferite locuri
*WoozWorld-sa faci caracter su sa vizitezi diferite locuri

1 răspuns:
| rynaqui a răspuns:

Lineage, World of Warcraft, Age Of Conan... etc