| Mαяуßăăღ a întrebat:

Hey! ^.^ Cine stie cum se numeste creatorul vocii aceleia de fetita de pe imvu. Nu stiu cum se numeste vocea. E un fel de voce de fetita, in romana, o are mai toata lumea dar n-o gasesc sad. Sper k stiti la care ma refer, iar daca imi dati linkul, ar fi mult mai usor laughing multuu :*

2 răspunsuri:
| Andrei4Lol a răspuns:

Sunt 10000 de voci de fetita pe imvu.
Nu dai detalii nu avem cum sa te ajutam!

| Mαяуßăăღ explică (pentru Andrei4Lol):

Nu stiu ce detalii sa dau... Cateva cuvinte ar fi. halu, nono, laughing, lol. Nu stiu exact. am auzit la o prietena :3