| Patrăţel a întrebat:

Hey! Cum pot sa scot pe cineva de la admini, de pe o pagina de facebook cu timeliner? Nu gasesc unde trebuie sa dau! Please, heeeelp daca stie cineva; o3!

1 răspuns:
| biencutzicabianca a răspuns:

Pai intri acolo unde iti arata cine a dat like si dai clik pe „vezi mai mult" si acolo iti apare cine este administrator si dai clik la persoana care vrei sa o stergi „sterge administratorul" si apoi iti scrii parola si dai save Sper ca te-am ajutat