| αɴι28 a întrebat:

Hey! ~.~
E un joc nou aparut, Eternal Saga(e joc de browser).Imi puteti da cateva detalii despre el? Funda ^.^

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mie nu prea imi place... :-s L-am incercat, la inceput, cand se incarca, mi se para foarte fain laughing Dar are grafica naspa in timpul jocului, plus ca mi se pare... Foarte ciudat laughing. Nu ti l-as recomanda big grin Mai ibine incearca DDTank big grin E tot de browser tongue Ala e mai fain big grin.

| αɴι28 explică (pentru anonim_4396):

Stiu...Am vazut in reclame.Are o grafica mai...animata laughing
Am vazut ca e creeat de aceeasi...firma,sa-i spunem asa care a creeat si Wartune(la Eternal Saga ma refeream)