| Toti2013 a întrebat:

Hey imi zice si mie careva cum sa fac sa-mi mearga switchu pe metin2lunaris?

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

SwitchBot-ul este un hack de adaugat bonusuri pe iteme. Daca Metin 2 Lunaris are patch nu va merge.
Probabil, SwitchBot-ul tau nu e bun.

| Toti2013 explică (pentru anonim_4396):

Are patch dar il pot porni si fara.Am bagat switchu normal si imi apare eroare Thermina, dar am bagat si auto inject si ala mi-a mers, dar nu schimba bonusurile, am incercat sa pun bns in penultima casuta si sa dau modificare la numerele alea dar nu merge nici asa.
Sti cumva cum sa fac?

| anonim_4396 a răspuns (pentru Toti2013):

Ti-am zis, are patch si din aceasta cauza nu merge, indiferent daca l-ai bagat in joc sau nu.