| IGladias1509 a întrebat:

Hey! In ultimul timp am vazut ca toata lumea se joacă un joc pe nume adopt me(pe roblox) și am vrut și eu sa intru și neștiind care e cel real, am intrat pe unul fake, care imi cerea parola de la contul de roblox ca sa vada dacă sunt robot și eu am facut asta și acum mi-am dat seama că de fapt era un scam și am intrat pe profilul creatorului(adica scammerul) și mi-a spus 404 Error, page don t found. Oare și-a luat ban și pot sta sigur că contul meu e în siguranță? Sau ar trebui să fac alt cont? Va rog nu dati cu hate dar chiar am nevoie de un sfat bun.

4 răspunsuri:
| Wr3nch a răspuns:

Sau poti sa iti schimbi parola de la cont si esti ok.

| IGladias1509 explică (pentru Wr3nch):

Și dacă schimb parola, lui o sa i-o ceara? Ca poate rămâne pe cont, ca eu știu ca doar dacă ieși și vrei sa intri din nou nu mai poti. Dacă imi explici, și ai dreptate iti pun mesajul ca fiind cel mai bun

| IGladias1509 explică (pentru Wr3nch):

Și dacă schimb parola, lui o sa i-o ceara? Ca poate rămâne pe cont, ca eu știu ca doar dacă ieși și vrei sa intri din nou nu mai poti. Dacă imi explici, și ai dreptate iti pun mesajul ca fiind cel mai bun.te rog.