| IGladias1509 a întrebat:

Hey! In ultimul timp am vazut ca toata lumea se joacă un joc pe nume adopt me(pe roblox) și am vrut și eu sa intru și neștiind care e cel real, am intrat pe unul fake, care imi cerea parola de la cont și eu chiar am crezut și am pus-o, după care am aflat că îți iei scam. Ce sa fac? Cand am intrat pe profilul creatorului imi spunea,, Error 404, page don t found. "Oare și-a luat ban? Ar trebui să imi fac alt cont? (Dar am contul de 2 ani) va rog sa nu dați hate dar chiar am nevoie să stiu ce ar trebui să fac. Multumesc!

Răspuns Câştigător
| JicaContra a răspuns:

Sa te milogesti la aia la care ti-ai luat ban si sa le explici situatia si ca data viitoare o sa fi mult mai atent
nu uita aureola de ingeras si puppy eyes... AJUTA la milogeala big grin

1 răspuns:
| mudokins78 a răspuns:

Este simplu!
Acolo unde ai introdus user si parola, ala a folosit(si foloseste deja) contul tau si poate chiar la vandut pe bai altcuiva!
succes! (data viitoare fi mai atent!)